Teknolojimiz

Hastalarımıza en üst düzeyde sağlık hizmeti sunarak işimizi yapmanın tatmin ve huzurunu yaşayabilmek için, gücümüz dahilinde hiçbir teknolojik yatırımdan kaçınmayız.

Muayene odalarımızda, embriyoloji laboratuvarımızda ve ameliyathanelerimizde kullandığımız ultrasonografi cihazları, mikroskoplar, inkübatörler, anestezi cihazları, endoskopi sistemleri ve ameliyat masaları türlerinin dünyadaki en iyileridir. Tüp bebek işlemleri sırasında kullandığımız tek kullanımlı sarf malzemelerinde maliyet ve ekonomik kaygı gütmeksizin en yüksek verimi ve başarı oranını sağlayacak marka ve modelleri tercih etmekteyiz.

Bütün muayene odalarımız hastane mobilyası üretiminde en bilinen markalardan olan MIDMARK tarafından döşenmiştir. Ultrasonografi cihazlarımız SAMSUNG W80 ELITE modelidir. En üst düzey ultrasonografik görüntü veren bu cihazlar ile gebelik sırasında bebekleri de sağlıklı bir şekilde değerlendirmekteyiz. Soranus’ ta her muayene odasında ve ameliyathanemizde LEİSEGANG kolposkopi cihazı vardır. Embriyoloji laboratuvarımızda en gelişmiş ZEİSS marka mikroskoplar ve EPPENDORF marka mikro manipülatörler vardır.

Embriyoloji laboratuvarında başarıyı artıran kalite kontrol uygulamaları kliniğimiz rutinleri arasındadır. Ciddi bir teknik yatırım ve yetişmiş personel istihdamı gerektiren bu uygulama dünyada ve Türkiye’ de sayılı klinikte uygulanmaktadır. Embriyoloji laboratuvarında ortam sıcaklığı ve nemi sürekli kontrol altındadır. Ek olarak embriyoların geliştiği sıvıların pH kontrolü (asidite takibi) ve embriyoların inkübatör dışında temas ettiği tüm yüzeyleri sıcaklığı günlük olarak izlenmektedir.

Başarının sadece donanıma bağlı olmadığının bilinciyle, tüm yüksek teknolojili aygıtlarımızın tam verimle kullanılabilmesi için kullanan personelimizin eğitimi için de gerekli kaynak ve zamanı ayırırız.